Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Pluginler telifsizmi

Ozy

Üye
Merhaba arkadaşlar Herhangi bir adobe programım yok sadece sesleri indirip kullansam telif yermiyim?
Kaynak:

_Parzival_

Üye
Sesler kişisel kullanım için telifsizdir. Bir gelir elde ediyorsanız eğer "satın alma"söz konusu ise telif ihtali olabilir.

Loki

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Youtubede videolarinda kullaniyom sikinti cikmaz insallah :)
Sıkıntı çıkması çok zor bence her videoyu gezip pluginlerini kullanan insanlara tek tek lisans soracaklarini sanmıyorum ancak pluginlerini ücretsiz bir şekilde servis eden yt kanalları için videolarına telif atarlar gibime geliyor

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
sayfada verilen linkler ücretsiz indirip videolarında kullanabilirsin. Ama ben hepsini inceledim öyle çok işe yarayacak bişey yok bilgin olsun. :)

• Beğendim
Tepkiler: Ozy

_Parzival_

Üye
Megaboz'a katılıyorum çoğu bilindik içerikler. En güzelleri bildiğiniz üzre ücretli içerikler - tam da bu yüzden ücretsiz içerik kovalıyoruz- ve bu içerikler dolar üzerinden satıldığı için biraz zor eğer maddi kaynak bol değilse. Ama ücretli içerik kullanmakta fayda var.Eğer cok daha iyi işler çıkartacaksanız bunun parasını işlerinizden cıkartabilirsiniz. iyi çalışmalar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar