Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Spunkram

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Selamlar bropam,
    Preset oluşturma gibi düzenleme yaparken işimizi hızlandıracak konularda da video çekmene ihtiyacımız var :) Örnek olarak aşağıda bir konu var, göz atma şansın varsa sevinirim. Bu tür konularda da bir kısa eğitim serisi gelirse çok iyi olur diye düşünüyorum.
    Merhaba dostum seni severek takip ediyorum. Senden küçük bir ricam olacak tugay gök adlı youtuberın videolarında tek tek gelen abone ol like at zili aç Animasyon'u after affect te nasıl yapacağımı bilmiyorum bu konu hakkında bi video gelirse gerçekten çok memnun olurum. Yaptığın işleri takdir eder başarılarının devamını diliyorum @Spunkram
    Selam bropam. Sen bir videoda Lut paketi dagitmistin. Ben o paketi bir videomda dagitabilir miyim ?
    Onur Selam. Ben youtube'da bir photoshop kanalı takip ediyorum. Geçenlerde bir sponsor sitesi paylaştı baktım işe yarar şeyler var gibi. Seninde bir göz atıp Youtube kanalında görmek isterim. Açıkcası ben pek anlamadığım için senin anlatmanı istedim. İşin biraz kolayına kaçıyoruz yani :ROFLMAO:
    site adresi:
    @Spunkram
    Merhaba onur, Mac mini m1 işlemcili 16gb ram'li nasıl sence video editi için. @Spunkram
    editizm
    editizm
    Kardeşim Mac mini m1 video editi için biçilmiş kaftan. 16 gb olanı bende yakın zamanda almayı düşünüyorum
    Merhabalar kardeşim adobe premiere pro 4k video import ediyorum fakat sadece ses dosyası olarak atıyor yardım edebilrsen cok sevinirim
    Dwyxst
    Dwyxst
    mp4 mü
    L
    Lifent
    exportta audio seçmiş olabilirsin
    Öncelikle Merhaba,
    Umarım yazımı görürsün. Twitter üzerinde büyümekte olan bir kanalım var. Reklam yapmak serbest mi emin olamadığım için link bırakmıyorum.
    Youtube'da twitter kanalları nasıl para kazanır ? ne yapmalı? kaç takipci? olmalı minimalinde bir video çekerseniz sevinirim.

Youtube videosu çekmeyecekseniz bile yol gösterirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürlerr
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar