Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Adobe After Effects Motion Bro Free Presets Pack'i indirdim ancak yükleyemiyorum

joatmon

Üye
Arkadaşlar Motion Bro'nun kendi sitesinden yüklediğim Free Presets .zxp olarak değil de klasör olarak yüklendi. Ben bu klasörü nereye atacağım, nasıl kuracağım lütfen yardım eder misiniz?

1624176222458.png
1624176239859.png
1624176249834.png

joatmon

Üye
İçindeydi sanırım zxp dosyası
dostum elimde bir .zxp dosyası olmadan nasıl setup yapabilirim? elimde .zxp dosyası olsa zaten ZXP İnstaller'a sürüklerim kendisi yükler. ANCAK motion bro'nun orijinal sitesinden yüklediğim Preset Pack, .zxp olarak değil klasör olarak yüklendi.

NeArarsan

Üye
Arkadaşlar Motion Bro'nun kendi sitesinden yüklediğim Free Presets .zxp olarak değil de klasör olarak yüklendi. Ben bu klasörü nereye atacağım, nasıl kuracağım lütfen yardım eder misiniz?

Ekli dosyayı görüntüle 2535
Ekli dosyayı görüntüle 2536
Ekli dosyayı görüntüle 2537

NeArarsan

Üye
dostum elimde bir .zxp dosyası olmadan nasıl setup yapabilirim? elimde .zxp dosyası olsa zaten ZXP İnstaller'a sürüklerim kendisi yükler. ANCAK motion bro'nun orijinal sitesinden yüklediğim Preset Pack, .zxp olarak değil klasör olarak yüklendi.
extention ını da indirmen gerek:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar