Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

After Effect Graph Editor Hatası

Merhabalar Arkadaşlar Graph Editör Alanın Benim Farklı Geliyör Bunu Nasıl Ayarlayabilirim 1 Resimdeki Gibi Benim 2 İkinci Resim

1 Resim

Resim 1.png

2 Resim

Resim 2.png

NeArarsan

Üye

doocdope

Üye
Zamanında bu sorunun çözümü için biraz uğraşmıştım, çözümü bulunca insan üzülüyor tabi buradan mı yapılıyormuş diye :)

Aşağıda işaretlediğim alana tıklayıp 'edit speed graph'ı işaretlemen yeterli olacaktır.
Ekli dosyayı görüntüle 2538
Teşekkür ederim aynı sorun için konu açmayı düşünüyordum. Kanser etti bu sorun beni ya, izlediğim videolardan esinlenerek yapmaya çalıştığım hiçbir şeyi yapamıyordum. İnternette araştırmaya çalıştım bulamadım şuan öğrendim ve harbiden "Lan bu mu?" dedim. Adamsın.

LimonKjaer

Üye
Teşekkür ederim aynı sorun için konu açmayı düşünüyordum. Kanser etti bu sorun beni ya, izlediğim videolardan esinlenerek yapmaya çalıştığım hiçbir şeyi yapamıyordum. İnternette araştırmaya çalıştım bulamadım şuan öğrendim ve harbiden "Lan bu mu?" dedim. Adamsın.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu :) Bulana kadar ben de epey bir sinir olmuştum da şükür bulabildik 😅

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar