Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

After Effect uzun render süresi

Kinyas

Üye
After effect'te editlediğim, sadece arkaplanını sildiğim, lumetri color verip maskeleme yaptığım bir video var. Media encoder'da 1 dakikalık video için 1 saatten fazla süre veriyor. Sabahtan beri ne kadar video varsa izledim, efektleri ayrı olarak premierdeki gibi kaydetme şansımız veya farklı şekillerde daha hızlı render alma imkanımız var mı?

sistemim;
16 gb ram , rtx 2060 , i7 9. nesil

senercanoz

Üye
After effect'te editlediğim, sadece arkaplanını sildiğim, lumetri color verip maskeleme yaptığım bir video var. Media encoder'da 1 dakikalık video için 1 saatten fazla süre veriyor. Sabahtan beri ne kadar video varsa izledim, efektleri ayrı olarak premierdeki gibi kaydetme şansımız veya farklı şekillerde daha hızlı render alma imkanımız var mı?

sistemim;
16 gb ram , rtx 2060 , i7 9. nesil
Bir yerde hata yapıyor olabilirsin, hazır ayarlardan birini bi denesene.
Yada bana at ben de deneyeyim. Benim bilgisayar bir üst seviye sayılır seninkinden.

Kinyas

Üye
Bir yerde hata yapıyor olabilirsin, hazır ayarlardan birini bi denesene.
Yada bana at ben de deneyeyim. Benim bilgisayar bir üst seviye sayılır seninkinden.
hazır ayarlarla da bir şey değişmiyor. Sürekli projeler yapıyorum hem ders için hem müşteriler için ama bu hata beni canımdan bezdiriyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar