Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paylaşım Alanında Uzman ve Ücretsiz Eğitim Veren Kanallar

won't

Üye
Selamlar!
Aşağıda benim uzun yıllardır takip ettiğim birkaç kanalı göreceksiniz. Video kurgulamaktan program geliştirmeye kadar içeriklere sahip basit ve etkili kanallar bulunuyor. Ek olarak güzel Template'lere sahip kanalları da ekledim. Yabancı kanalları da ekleyeceğim, maalesef Türklerde bu alanda bilgi paylaşımı yapan kişi sayısı o kadar nitelikli değil. Siz de önerilerinizi eklemeyi unutmayın. Son olarak sıralama önem sıralamasına göre yapılmamıştır.

> Görsel iletişim tasarımına yönelik eğitim kanalı.
> AE-PR-Lightroom gibi programların kullanım trickleri
> Template
> Templateler, adobe programları kullanımları, e-ticaret
> Template
Photoshop, After Effects, Illustrator gibi Adobe programlarının dersleri, WordPress, SEO, HTML5 ve CSS3 gibi güncel konuları ele alan Türkçe interaktif eğitim merkezi.
> Graphic and Motion Graphics Design
> Adobe eğitim videoları
> Template
> Photoshop, Premiere, After Effects, Illutrator Wordpress, Lightroom , HTML, CSS, jQuery eğitimleri.
> Adobe eğitim videoları
> Photoshop, After effects, Premiere Pro, Adobe Xd) ve Dijital Pazarlama eğitimleri

-- Yorumlarda Belirtilen Kanallar

- > After Effects, Premiere Pro, Adobe Photoshop ve DaVinci Resolve dersleri ile ilgili tutorial videoları, intro yapımı, video edit gibi video düzenleme işlemleri hakkında eğitimler.
- > Video/Fotoğraf düzenleme ile ilgili mobil uygulamalar ve bilgisayar programları incelemeleri, eğitim videoları, video art çalışmaları.
- > Photoshop, Premiere, Grafik Tasarım ve Sanat ile ilgili eğitim videoları.
- > Reklamcılık eğitimleri, Grafik Tasarım videoları ve Grafik Tasarım sektörü ile alakalı etkili bilgiler.
- > Premiere, After Effects, DaVinci Resolve ve Photoshop ile ilgili eğitim videoları.

won't

Üye

editizm

Moderatör
Moderatör
Oldukça başarılı bir içerik. Tabii ki Spunkram olmadan olmaz :)

Konu başlığına ekleme yapmak isteyenler yorumlarda belirtirse herkes faydalanmış olur.

Konu sabitlenmiştir. İyi forumlar :)

Selamlar!
Aşağıda benim uzun yıllardır takip ettiğim birkaç kanalı göreceksiniz. Video kurgulamaktan program geliştirmeye kadar içeriklere sahip basit ve etkili kanallar bulunuyor. Ek olarak güzel Template'lere sahip kanalları da ekledim. Yabancı kanalları da ekleyeceğim, maalesef Türklerde bu alanda bilgi paylaşımı yapan kişi sayısı o kadar nitelikli değil. Siz de önerilerinizi eklemeyi unutmayın. Son olarak sıralama önem sıralamasına göre yapılmamıştır.

- > After Effects, Premiere Pro, Adobe Photoshop ve DaVinci Resolve dersleri ile ilgili tutorial videoları, intro yapımı, video edit gibi video düzenleme işlemleri hakkında eğitimler.
- > Video/Fotoğraf düzenleme ile ilgili mobil uygulamalar ve bilgisayar programları incelemeleri, eğitim videoları, video art çalışmaları.
- > Reklamcılık eğitimleri, Grafik Tasarım videoları ve Grafik Tasarım sektörü ile alakalı etkili bilgiler.
- > Premiere, After Effects, DaVinci Resolve ve Photoshop ile ilgili eğitim videoları.
Harika başlık, eline sağlık

Selamlar!

Cinecom.net i ekle bence eline sağık :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar