Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fiyat Performans Canavarları! (Tren Kaçmadan Yerini Al)

Bu devirde bilgisayar alınır mı sorusunun cevabını videoda veriyorum.
Sizler için en iyi bilgisayarları listeledim.
Tasarımcılar ve yazılımcılar tren kaçmadan bu bilgisayarlara bir göz gezdirin derim :)

Artık video atmam çok standart mı oldu forumdaki arkadaşlar mı benden soğudu hiç kimse bir şey demiyoruuu :D

Zaten videonuzu bırakmışsınız net bir soru olmayınca verecek cevap bulamıyoruz tabi :D
Teşekkür ederim ben konu hakkındaki fikirlerinizi merak ediyorum. Youtube benim için insanlarla fikir alışverişi yaptığım yorumlarda forum havasını yaşadığım bir yer olsun istiyorum. O yüzden yorumlarınız değerli benim için :D :)

Akdeniz

Moderatör
Moderatör

Bu devirde bilgisayar alınır mı sorusunun cevabını videoda veriyorum.
Sizler için en iyi bilgisayarları listeledim.
Tasarımcılar ve yazılımcılar tren kaçmadan bu bilgisayarlara bir göz gezdirin derim :)
Kankam,Monster Abra serisi ısınma sorunlu,Ayrıca Windows 10 kurulu bir bilgisayar önermek saçma.RTX 3050'ye 15K vermek de hata olur.

Kankam,Monster Abra serisi ısınma sorunlu,Ayrıca Windows 10 kurulu bir bilgisayar önermek saçma.RTX 3050'ye 15K vermek de hata olur.
Ben windows 10 kurulu bir bilgisayar önermedim ki. Eğer biliyorsanız linuxta kurabilirsiniz bu fantezi meselesi :D
Monster piyasadaki en iyi fiyat performans bilgisayarı 2 senedir kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım tecrübeleriniz varsa video yorumlarında da yazabilirseniz herkes fikir edinebilir.
Valla 3050'ye 15k vermezsek ilerde onu da bulamayız onu da ekleyeyim. Ek olarak 1060ti olan bilgisayara 11 bin vereceklerine 3050 olan bilgisayara 15 k vermeleri çok daha mantıklı.

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Ben windows 10 kurulu bir bilgisayar önermedim ki. Eğer biliyorsanız linuxta kurabilirsiniz bu fantezi meselesi :D
Monster piyasadaki en iyi fiyat performans bilgisayarı 2 senedir kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım tecrübeleriniz varsa video yorumlarında da yazabilirseniz herkes fikir edinebilir.
Valla 3050'ye 15k vermezsek ilerde onu da bulamayız onu da ekleyeyim. Ek olarak 1060ti olan bilgisayara 11 bin vereceklerine 3050 olan bilgisayara 15 k vermeleri çok daha mantıklı.
Asus olan model de Windows 10 var.

Monster hakkında söylediklerinizi başka bilgisayar forumlarında söyleseniz sizi orada barındırmazlar.Monster ısınma sorunlu bir laptob.

11K'ya 3050 almaktansa 15K vermem.Ayrıca 1060Ti=1660>RTX 3050

Asus olan model de Windows 10 var.

Monster hakkında söylediklerinizi başka bilgisayar forumlarında söyleseniz sizi orada barındırmazlar.Monster ısınma sorunlu bir laptob.

11K'ya 3050 almaktansa 15K vermem.Ayrıca 1060Ti=1660>RTX 3050
Videoda söyledim kanka zaten freedos bir bilgisayar almak daha karlı olur diye yani bu tercih meselesi.
Monster ısınıyor diye bakmıyorum ben olaya excalibur da kullandım aynı özelliklere sahip o da aynı şekilde ısınıyor. Bunlar performans bilgisayarı ısınmaları normal. Buna uygun fan sistemleri zaten var. Rakiplerine oranla evet daha fazla ısınıyordur o kısmını kendim test etmedim.

Ek olarak " 1060Ti=1660>RTX 3050" yazmışsın. Neye göre?

Benchmark testlerini bir kontrol et istersen. Ben şuan kullanmış olduğum laptopta 1060ti var bunu ben diyemiyorum daha iyi diye sen nasıl diyebiliyorsun. RTX uç bir teknoloji bunlara göre ayrıca yeni bir teknoloji nasıl 1060ti daha iyi olabiliyor? :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar