Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hostinger konusunda yardıma ihtiyacım var

Usta 61

Üye
Bropalar onur nacinın ekranındakı yere nasıl giriş yapıcam bulamadım bır türlü

Ekli dosyalar

• Opera Anlık Görüntü.png
    Opera Anlık Görüntü.png
    339.8 KB · Görüntüleme: 6
  • hostinger.png
    hostinger.png
    136 KB · Görüntüleme: 6

Ceycey

Üye
Hostinger kullanmadım onun panelini bilmiyorum ama kurmadıysanız öncesinde bir WordPress kurmanız gerekmektedir Softaculous otomasyonundan. Sonrasında WordPress panelinize giriş yapabilirsiniz. Hali hazırda kurulu WordPress'iniz varsa direkt sitenizin admin paneline giriş yapmanız gerekmektedir. Değiştirmediyseniz veya gizlemediyseniz genelde site.ccom/wp-admin şeklinde giriş yapabilirsiniz sitenizin admin paneline.

Usta 61

Üye
Hostinger kullanmadım onun panelini bilmiyorum ama kurmadıysanız öncesinde bir WordPress kurmanız gerekmektedir Softaculous otomasyonundan. Sonrasında WordPress panelinize giriş yapabilirsiniz. Hali hazırda kurulu WordPress'iniz varsa direkt sitenizin admin paneline giriş yapmanız gerekmektedir. Değiştirmediyseniz veya gizlemediyseniz genelde site.ccom/wp-admin şeklinde giriş yapabilirsiniz sitenizin admin paneline.
teşekkür ederim buldum faka bu seferde siteye ulaşılamıyor dıyor

Ceycey

Üye
Hosting sağlayıcınızla iletişime geçmeniz gerekmektedir ilgili durum için. Tabii öncesinde NS ayarlarınız vs doğru mu diye kontrol etmenizi tavsiye ederim. Buraya NS adresleriniz hostinge yönlü mü diye kontrol edebilirsiniz.

Usta 61

Üye
Hosting sağlayıcınızla iletişime geçmeniz gerekmektedir ilgili durum için. Tabii öncesinde NS ayarlarınız vs doğru mu diye kontrol etmenizi tavsiye ederim. Buraya NS adresleriniz hostinge yönlü mü diye kontrol edebilirsiniz.
Sayfa doğru bir şekilde yönlendirilmiyor

bu adrese ait isteğin sunucu tarafından hiçbir zaman sonlanmayacak bir şekilde yönlendirdiğini tespit etti. böyle bır hata

acaba cloudflare (Web sitenizin yükleme hızını artırın ve DDoS saldırılarına karşı koruyun.) beklemede dıyor o yuzden olabılır mi

Ceycey

Üye
Öncesinde web sitenizi doğru bir şekilde hostinge yönlendirip sonrasında CloudFlare hesabı açarak CloudFlare arkasına alabilirsiniz tabii ki isterseniz sitenizi. DNS sunucularınızı bu sefer CloudFlare'in verdiği şekilde olması gerekmektedir yani CloudFlare web siteniz ve Hosting sunucunuz arasında bir filtreleme görevi görecektir. Bu sayede tabii ki saldırılardan korumuş olursunuz sitenizi.

CloudFlare hesabınızı cPanel kullanıyorsanız eğer cPanel üzerindeki sekmeden kolayca oluşturabilirsiniz.

Usta 61

Üye
Öncesinde web sitenizi doğru bir şekilde hostinge yönlendirip sonrasında CloudFlare hesabı açarak CloudFlare arkasına alabilirsiniz tabii ki isterseniz sitenizi. DNS sunucularınızı bu sefer CloudFlare'in verdiği şekilde olması gerekmektedir yani CloudFlare web siteniz ve Hosting sunucunuz arasında bir filtreleme görevi görecektir. Bu sayede tabii ki saldırılardan korumuş olursunuz sitenizi.

CloudFlare hesabınızı cPanel kullanıyorsanız eğer cPanel üzerindeki sekmeden kolayca oluşturabilirsiniz.
birde siteye girdiğimde url kısmında prevıew domaın. com yazıyor bunu duzeltmenın bır yolu var mı

Ceycey

Üye
Domain'i satın alım sonrası onayladıysanız herhangi bir sorun yaşamazsınız. E-postanızı onaylamadığınız için sanırım ilgili uyarı var.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar