Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru Premiere Pro Silinen Dosya

hangamer

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Videonun bir kısmının editini bitirdim ve çektiğim videoyu bilgisayardan yanlışlıkla sildim. Editlediğim yerler böyle kaldı o kadar da uğraştım edite. Dosyayı geri yükle dedim ama şuanda dosyaları görmüyor ne yapmam lazım edit boşa mı gitti? Yok mu bir çaresi

edit.png

hangamer

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Sorunun yarısını çözdüm
Ekran kaydı ve kamera kaydını ayrı alıyorum.Ekran kaydından link media yaptım sildiğim dosyayı seçtim ve düzeldi fakat sorun şu ki kameranın kaydını premiereden silmişim yani link media yapamıyorum. Kayıt bilgisayarda var ama premiere prodan sildiğim için gözükmüyor.Yeni durumun fotoğrafı aşağıdadır.Bunu nasıl çözerim ?

Ekli dosyalar

• editt.png
    editt.png
    524.4 KB · Görüntüleme: 8

editizm

Moderatör
Moderatör
Sayın @hangamer

Konu başlığında sizi öne çıkaracak "Acil" "Yardım" gibi sözcükleri kullanmamaya özen gösteriniz lütfen.

Konu başlığınızı 24 saat içerisinde konuyla ilgili şekilde güncelleyiniz. Aksi taktirde konunuz kilitlenecektir.

İyi forumlar.

Sorunun yarısını çözdüm
Ekran kaydı ve kamera kaydını ayrı alıyorum.Ekran kaydından link media yaptım sildiğim dosyayı seçtim ve düzeldi fakat sorun şu ki kameranın kaydını premiereden silmişim yani link media yapamıyorum. Kayıt bilgisayarda var ama premiere prodan sildiğim için gözükmüyor.Yeni durumun fotoğrafı aşağıdadır.Bunu nasıl çözerim ?
Premiere'den sildiysen yapamazsın diye biliyorum tekrar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar