Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Premiere render aşamasında donuyor

Zynp

Üye
Arkadaşlar forumda yeniyim. Ama arayüzün kadınlar kulübü forumuyla aynı olması beni mutlu etti. Konuya gelelim. 3 gün önce oyuncu bilgisayarı aldım. Pcnin özellikleri adobe sistem gereksinimlerinin çok üzerindeydi. Ryzen 7 12 çekirdek, geforce 3060, 16 GB ram vs. Haliyle Adobe programlarını rahat çalıştırır diye ummuştum. Edit yaparken gayet hızlıydı. Render almaya başlayınca bir yere kadar hızlı ilerleyip sonra donuyordu. Her ayarı yaptım, programı yeniden yükledim vs vs. Oyunlarda gayet iyi olduğu için donanımsal bir sorun olmadığını biliyordum. Csgo da 360 FPS veriyordu. Böyle bir sorun yaşayan ya da yaşayacak olan varsa diye yazıyorum.ekran kartının driverlarini sildim. PC yeniden başlattım. Geforce studio diye ayrı bir driver paketi varmış. Onu yükledim. Ekran kartını oyun için ya da programlar için farklı driverlarla kuruyormusuz. Bu şekilde sorunum çözüldü. En son dün gece 700 MB lık videoyu 50 saniyede render aldım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar