Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Videodaki geçişleri nerden bulabilirim?

matrax

Üye
Bunları piremier de çok rahat yaparsın geçişlerin sürelerini çok kısa tutunca sert şekilde geçiyor

ozanqq

Üye
Ben şu sosyal medya animasyonları nasıl yapılıyor onu bir türlü bulamadım.Onur2un videolarında instagram veya twitch adreslerinin yazıldığı animasyonlardan bahsediyorum.Her seferinde değişik değişik yapıyor onları nasıl yapıyor bir türlü bulamadım

matrax

Üye
Ben şu sosyal medya animasyonları nasıl yapılıyor onu bir türlü bulamadım.Onur2un videolarında instagram veya twitch adreslerinin yazıldığı animasyonlardan bahsediyorum.Her seferinde değişik değişik yapıyor onları nasıl yapıyor bir türlü bulamadım
Bunların hazırları var Google yaz Social Media Lower Thirds free templates diye çıkar tonla indir kullan

djmaksi

Üye
Bunların hazırları var Google yaz Social Media Lower Thirds free templates diye çıkar tonla indir kullan
Merhaba kayıt ettiğimiz videolara tiktok taki gibi effect eklemek yada effect şekline (örnek neon line) çevirebilecek windows tabanlı programlar hakkında bilgin var mı ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar