Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Xaki Gfx Pack Pc/Mobile

xaki

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Selam arkadaşlar , eğer tasarımcıysanız ve bu işe yeni başladıysanız elinizde metaryel vesairede yoksa bu packi kullanarak neredeyse bir çok metaryele erişim sağlayabilirsiniz. Diğer packlerde yapıldığı gibi boyutu fazla fazla şişirerek kullanılmayacak metaryeller koyma kafasında değilim. Aynı zamanda mobil versiyonu da mevcut. Font için ayrı link bırakacağım. Umarım işinize yarar.

Pack :
GFX PACK
PC:

Font :

Bunun dışında bazı font önerileri sunduğum videom :

Selam arkadaşlar , eğer tasarımcıysanız ve bu işe yeni başladıysanız elinizde metaryel vesairede yoksa bu packi kullanarak neredeyse bir çok metaryele erişim sağlayabilirsiniz. Diğer packlerde yapıldığı gibi boyutu fazla fazla şişirerek kullanılmayacak metaryeller koyma kafasında değilim. Aynı zamanda mobil versiyonu da mevcut. Font için ayrı link bırakacağım. Umarım işinize yarar.

Pack :

Font :

Bunun dışında bazı font önerileri sunduğum videom :
Mükemmel! (Sen gereçketen Xaki misin, seni çakma sanmıştım ben xd)

Evet gerçekten benim , forum kullanımı günümüzdeki kitle için pek yaygın değil beni tanıyan birilerinin olması ne güzel =)
seni 14.000 aboneden beri takip ediyordum, o zamanlar kinemaster kullanıyordum, sonra laptop alınca bende seni izlemeyi biraz bıraktım. Arada font, pack felan gelince izliyorum

Hewexy

Üye
Evet gerçekten benim , forum kullanımı günümüzdeki kitle için pek yaygın değil beni tanıyan birilerinin olması ne güzel =)
abi ben hep seni izledim ve takip ettim ama malesef ios kullandığım için pixellab kinemaster pro inmiyodu ama arada ios la ilgili videoların vardı izleyip yapıyodum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar