Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

youtube kanalım için hazır ücretsiz psd'ler arıyorum

felixsouls

Üye
arkadaşlar selamlar, 1 ay önce açtığım kanalımda 700 aboneye yaklaştım. ben de artık kanalın daha iyi gözükmesi için tasarımlar arıyorum. photshop'dan pek anlamam sadece psd dosyalarını düzenlemeyi biliyorum. o'nun için elinizde bulunan, hoşunuza giden hazır psd dosyaları varsa burada benimle birlikte paylaşabilirsiniz. hem ihtiyacı olan arkadaşlarda kullanır. şimdiden teşekkürler <3

arkadaşlar selamlar, 1 ay önce açtığım kanalımda 700 aboneye yaklaştım. ben de artık kanalın daha iyi gözükmesi için tasarımlar arıyorum. photshop'dan pek anlamam sadece psd dosyalarını düzenlemeyi biliyorum. o'nun için elinizde bulunan, hoşunuza giden hazır psd dosyaları varsa burada benimle birlikte paylaşabilirsiniz. hem ihtiyacı olan arkadaşlarda kullanır. şimdiden teşekkürler <3
Dostum kanalını merak ettim paylaşırsan hem destek olabilirim hem de izleyebilirim. 1 ay için gayet iyi yol katetmişssin.

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
@Ad1L_ komik olanı göster,bizde gülelim.Sebepsiz yere güldüysen kurallara tabi tutulacaksın.

UBtrack

Üye
Web sitesi
www.youtube.com

Ad1L_

Moderatör
Moderatör
Kesinlikle haklısın daffy, neden herşeye bu kadar ciddi ve agresif cevaplar veriyorsun, sanırım asıl kurala tabi tutulması ge

Kesinlikle haklısın daffy, neden herşeye bu kadar ciddi ve agresif cevaplar veriyorsun, sanırım asıl kurala tabi tutulması gereken başkası...
Felix bir konuda psd istiyor
diger kişi ise git öğren diye saçma bir cevap veriyor
Akdeniz ise adama "PSD aradığını söylemiş,öneri istememiş" demiş
buda bana komik geldi çünkü haklı yorumdu bende beğeni atmak yerine yanlışlıkla gülme emojisi attım
ki atsam bile bu seni hiç ilgilendirmez
sonra gelmiş bana komik olanı söyle bizde gülelim diyor beyfendi
tabi efendim

kurallardan bahsediyor birde. Kuralları 10 kere okudum ve emojiler, reaksiyonlar ile ilgili bir madde bulamadım bizden gizli akdenizin bildiği maddeler var galiba
paşamın keyfine göre hareket edicez.

UBtrack

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Felix bir konuda psd istiyor
diger kişi ise git öğren diye saçma bir cevap veriyor
Akdeniz ise adama "PSD aradığını söylemiş,öneri istememiş" demiş
buda bana komik geldi çünkü haklı yorumdu bende beğeni atmak yerine yanlışlıkla gülme emojisi attım
ki atsam bile bu seni hiç ilgilendirmez
sonra gelmiş bana komik olanı söyle bizde gülelim diyor beyfendi
tabi efendim

kurallardan bahsediyor birde. Kuralları 10 kere okudum ve emojiler, reaksiyonlar ile ilgili bir madde bulamadım bizden gizli akdenizin bildiği maddeler var galiba
paşamın keyfine göre hareket edicez.
Forumda hali hazırda kullanılan bir tepki var '' istemek yerine öğren''. Benim bunla bir sıkıntım yok evet öğrenmek daha iyi olabilir ama bir başkasına göre de dediğin gibi bir yandan da konuyla alakasız. Buraya kadar sıkıntı yok herkes istediğini düşünebilir ama ne yazık ki yazdığın ikinci kısımda da haklısın. Var olmayan bir kural üzerinden böyle demesi saçma ve hemen hemen her mesajında böyle bir agresiflik var. Sanki çok önemli ve ciddi bir mekandaymışız gibi davranmana gerek yok altı üstü gülüp geçmiş adam. Bunda bir neden bile olmasına gerek yok yani 💁‍♂️

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar