Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru 20.000/25.000₺ Hazır Sistem Arıyorum

Dcyative

Üye
Selam, hayırlı günler öncellikle.
25.000₺'yi aşmamaya çalışarak NVIDIA ekran kartlı (mümkünse RTX 3060 Ti) 8 çekirdekli ve 1080p de çok ağır olmayan oyunları oynayabileceğim şekilde ekran kartı ile anlaşabilecek herhangi bir işlemcili ama asıl amacı video/fotoğraf düzenleme ve yazılım olan bir hazır sistem arıyorum.

Monitör de fiyata dahil. Monitör için tek derdim IPS panel olması ve 144Hz falan olması. 2K gerekli değil benim için ve şu seviyeye göre gereksiz masraflı geldi ama ille de şart ise fark etmez.
Freesync/Gsync olaylarını okudukça aklım karıştı. Artık FreeSync'te NVIDIA kartlar ile çalışıyormuymuş neymiş bir sürü şey. Eğer konuya hakim iseniz orasını size bırakıyorum.

Eğer bu bütçeye çok şey istiyor isem parçalarda değişiklik tabii ki olabilir, sadece bunların istediğimi verebileceğini okudum. İlle bunlar olsun diye ağlamıyorum. Eğer daha iyi bir fikriniz varsa aydınlatılmaya açığım çünkü çok cahilim bu konularda, ilk defa kasa alacağım.

Yardımcı olabilirseniz çok minnettar olurum, şimdiden teşekkür ediyorum. Tekrardan hayırlı günler okuyan okumayan herkese...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar