Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paylaşım [Güncellendi] 95 Adet HD Komik Montaj için Video Kesit!

Hepinize Kolay Gelsin Forum Sakinleri,

YouTube da özellikle oyun videoları için kullandığım ve baya uzun süredir depoladığım VFX ve SFX'lerimden bir parça paylaşacağım: 95 Adet HD Komik Montaj için Video Kesit

Dımbıllan Dayıdan, 3 Milyare 750 Milyona kadar işinize yarayacak 95 Adet video kesiti var içinde ve hepsi Premiere de Scale ile uğraşmayın diye 1920x1080 Boyutlarına getirilmiş halde. Güle güle kullanın.

(Bir +1, takip makip vs.'iniz alırım :D)

NOT: Montajladığım videolarda hem kendi imzam olsun hem de görüntü kalitesindeki bozulmalar giderilsin diye hepsi VHS efektli, şimdiden uyarayım dedim. U marım sizin için sorun olmaz.

Media Fire Linki:
Dosya.tc Linki:
Google Drive Linki:

Ekli dosyalar

• Pack1.jpg
    Pack1.jpg
    992.9 KB · Görüntüleme: 519
  • Pack2.jpg
    Pack2.jpg
    943.3 KB · Görüntüleme: 509

editizm

Moderatör
Moderatör

YouTube da özellikle oyun videoları için kullandığım ve baya uzun süredir depoladığım VFX ve SFX'lerimden bir parça paylaşacağım: 95 Adet HD Komik Montaj için Video Kesit

Dımbıllan Dayıdan, 3 Milyare 750 Milyona kadar işinize yarayacak 95 Adet video kesiti var içinde ve hepsi Premiere de Scale ile uğraşmayın diye 1920x1080 Boyutlarına getirilmiş halde. Güle güle kullanın.

NOT: Montajladığım videolarda hem kendi imzam olsun hem de görüntü kalitesindeki bozulmalar giderilsin diye hepsi VHS efektli, şimdiden uyarayım dedim. U marım sizin için sorun olmaz.

Kesit Pack:

Adamsın :) verdim repini

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör

Kesit Pack:
teşekkürler

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar