Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü 3Ds Max'da kendimi geliştirmek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhabalar ben grafik tasarım öğrencisiyim . 3ds maks ta kendimi geliştirmek istiyorum neler önerirsiniz ? iş imkanları neler ? Kaplama arşivi arıyorum yardımcı olurmusunuz arşiv olarak tek tek indirmek zor olacak gibi.

SkyLord

Üye
Selamlar , ilk önce hangi alanda kendini geliştirmek istiyorsun buna karar ver. Max gibi yazılımlar doktorluktaki farklı dallara benzer , büyük firmalarda modellemeci , rigci gibi gibi alanlara ayrılan iş kolları olur. Ben daha çok mimari işlerde kullanıyorum (max değil farklı program) karar verdikten sonra sinan soylunun kanalında baştan sona bir kaç seri var , onlara bakarak fikir sahibi olabilirsin, Ve ortalama 1 yıl sadece modelleme ile uğraş , render olayına elinden geldiği kadarı ile girme , render olayı apayrı bir dünya , ışıklandırma , kaplama , material gibi gibi bir çok konusu var , modellemede belirli bir seviyeye gelince render olaylarına girersin , Sonrasında , farklı yazılımlara illaki yöneleceksin , gerisi çorap söküğü gibi gelecektir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar