Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Acil render oyun yayın için pc !!

Necco

Üye

Profff33

Üye
Arkadaşlar merhaba.(aşağıda bağlantı)böyle bir PC buldum sizce video edit render yayın oyun için benim ihtiyacımı karşılarmı.en önemlisi edit almak çünkü PC çok eski ve bu yüzden pr pro kullanamıyorum.kanalım var ve kaliteli içerik çıkarmak istiyorum.sizlerin tecrübelerine güveniyorum kardeşlerim

zaten şu 2.el sistem satanları anlamıyorum. alacak olan kişiyi salak zannediyorlar galiba. sanki bizde internet denen şey yok araştırma yapmayı bilmiyoruz. adam alıyor sistemi 2 sene kullanıyor ilana da amacım sistem yükseltmek diyip aldığı fiyattan daha fazlasına koyuyor. ben de bir süre 2. el pc için baktım. aynı sistemler aylarca kalıyor arada bir fiyatı güncelleyip üstüne 500 lira daha koyuyorlar. böylesi insanlara bi bitmediniz... demek geliyor.

Necco

Üye
zaten şu 2.el sistem satanları anlamıyorum. alacak olan kişiyi salak zannediyorlar galiba. sanki bizde internet denen şey yok araştırma yapmayı bilmiyoruz. adam alıyor sistemi 2 sene kullanıyor ilana da amacım sistem yükseltmek diyip aldığı fiyattan daha fazlasına koyuyor. ben de bir süre 2. el pc için baktım. aynı sistemler aylarca kalıyor arada bir fiyatı güncelleyip üstüne 500 lira daha koyuyorlar. böylesi insanlara bi bitmediniz... demek geliyor.
Çok haklısın kardeşim malesef piyasa hep böyle ne alırsan al önce üstünden geçiyor ondan sonra yağlayıp ballayıp satıyor.ben bilmesemde salak değilim illaki araştırmadan almam.bunlar insanları taş devrinde yaşıyor sanıyor.sanki internet yok ittirebildiğine

Profff33

Üye
Çok haklısın kardeşim malesef piyasa hep böyle ne alırsan al önce üstünden geçiyor ondan sonra yağlayıp ballayıp satıyor.ben bilmesemde salak değilim illaki araştırmadan almam.bunlar insanları taş devrinde yaşıyor sanıyor.sanki internet yok ittirebildiğine
aynen valla şu piyasada para varsa sıfırını almak en mantıklısı galiba. bir de sıfırı tüketmiş bilgisayar alıp onunla uğraşmak da var. ben de şahsen para olsa bir sn düşünmem gider aklı başında bir şey alırım ama bekliyoruz şimdilik :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar