Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Adobe After Effect Lyrics Video için Yazı Geçiş Efektleri

Elyvision

Üye
Başlıkta yazdığım gibi adobe after effecte lyric videolar yapmaya çalışıyorum bunun için yazı geçiş efektleri arıyorum bildiğiniz efekt dosyaları varsa bu konunun altına atar yada nasıl yapabileceğimi anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Başlıkta yazdığım gibi adobe after effecte lyric videolar yapmaya çalışıyorum bunun için yazı geçiş efektleri arıyorum bildiğiniz efekt dosyaları varsa bu konunun altına atar yada nasıl yapabileceğimi anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

iki tane lirik paketimiz var ffx dosyalarını kullanmanız gerek

Koyun Bey

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
ya spunkram pack indir yada kendin uğraş yap yani geçiş efekti yazı için basit bir işlem (ben kendim yapıyom pack i beğenmedim)

Koyun Bey

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Pack nasıl yapılıyor ?
e kardeşim moderator giray bile attı pack i

iki tane lirik paketimiz var ffx dosyalarını kullanmanız gerek
bak pack bu 2 sinide indirebilirsin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar