Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Adobe Photoshop CC 2021 açılmama sorunu

GrafzM

Üye
Eğer sorunumu bilen varsa cevabını yazarsanız mutlu olurum benim photoshop sürümüm cc 2021 ben bir süre kullandım sonra uygulamayı açarken program çöküyodu kitlenme raporu gönder diyodu bende gönderdim gmailimi yazdım ama ne yaptıysam açamadım lütfen yardım edin. Teşekkür ederim.

editizm

Moderatör
Moderatör
Crack problemi ya da donanımsal bir problem yaşamış olabilirsin. Bilgisayarın özellikleri neler?

Eğer sorunumu bilen varsa cevabını yazarsanız mutlu olurum benim photoshop sürümüm cc 2021 ben bir süre kullandım sonra uygulamayı açarken program çöküyodu kitlenme raporu gönder diyodu bende gönderdim gmailimi yazdım ama ne yaptıysam açamadım lütfen yardım edin. Teşekkür ederim.
Bilgisayar kaldırmıyor demek ki, 2020 sürümünü veya daha eski sürümleri indir

GrafzM

Üye
Crack problemi ya da donanımsal bir problem yaşamış olabilirsin. Bilgisayarın özellikleri neler?
GPU: Ekran kartımın girişi yandı ve bende işlemcimin grafik kartıyla bakıyorum bilgisayara yani İNTEL HD GRAPICHS 4600
CPU: İNTEL CORE İ5-4440
RAM: 4GB
HDD: 930GB 723GB BOŞ ALAN

editizm

Moderatör
Moderatör
GPU: Ekran kartımın girişi yandı ve bende işlemcimin grafik kartıyla bakıyorum bilgisayara yani İNTEL HD GRAPICHS 4600
CPU: İNTEL CORE İ5-4440
RAM: 4GB
HDD: 930GB 723GB BOŞ ALAN
En az 4 GB ram lazım zaten Adobe programları için. Ucu ucuna yetiyor ama yeni sürümler daha fazla Ram e ihtiyaç duyuyor. Sanırım ondan dolayı.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar