Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Adobe Premier Kurgu acil yardım

Merhaba arkadaşlar bu akşam çalıştığım yerde premiere den bir video ses kurgusu yapmam istendi elimizde şuan video yok ve bu dosya müziği yapanlara gidecekmiş, zamanlamaları ona göre yapacaklarmış müzikçiler. benimde elimde 2 dakikalık bir senaryo var bunu 20 saniye 30 saniye diye bölmem gerekiyor ama elimde videolar olmadan nasıl böleceğim anlamadım, yardımcı olabilir misiniz ne tür bi dosya açmam lazım?

Black_Down*1

Moderatör
Moderatör
octaneismylife' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar bu akşam çalıştığım yerde premiere den bir video ses kurgusu yapmam istendi elimizde şuan video yok ve bu dosya müziği yapanlara gidecekmiş, zamanlamaları ona göre yapacaklarmış müzikçiler. benimde elimde 2 dakikalık bir senaryo var bunu 20 saniye 30 saniye diye bölmem gerekiyor ama elimde videolar olmadan nasıl böleceğim anlamadım, yardımcı olabilir misiniz ne tür bi dosya açmam lazım?

video olmadan neyi böleceksiniz tam anlayamadım.

Black_Down*1' Alıntı:
octaneismylife' Alıntı:

sesçiler müzik yapıcak bizim time larımıza göre ve time larımızı premierde yazılı görmek istiyorlar, videolarımız geldiğinde bu yapcağım şeye atıcaz ve direk oturcak gibi düşünebilirsiniz ama bende anlayamadım bu şey ne olabilir sanırım offline data gibi birşey

Black_Down*1

Moderatör
Moderatör
octaneismylife' Alıntı:
Black_Down*1' Alıntı:
octaneismylife' Alıntı:

sesçiler müzik yapıcak bizim time larımıza göre ve time larımızı premierde yazılı görmek istiyorlar, videolarımız geldiğinde bu yapcağım şeye atıcaz ve direk oturcak gibi düşünebilirsiniz ama bende anlayamadım bu şey ne olabilir sanırım offline data gibi birşey

Marker koy isim ver olmadı. bende pek anladım aga asdkoıdaf

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar