Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

adobe premiere a low level exception occurred hatası

tokmayk

Üye
Merhaba. Bir görseli önce after effectsde puppet pin tool ile hareketlendirdim. Sonrasında premiere' de bu videoyu Lumetri color kullanarak renklendirdim ayrıca crop efekti de kullandım. Fotoğrafı after effectsde 10 sn lik bir video haline getirmiştim. Sonrasında Premiere' de Lumetri color kullanarak her saniye için farklı bir renk ayarı yaptım. En son da speed duration kısmından videoyu yavaşlattım ve 20 sn lik bir video haline getirdim.

İyi pcye sahip değilim ekte pc özelliklerimi ve aldığım hatayı paylaşacağım fakat yaklaşık 1 senedir bilgisayarımda after effects ve premiere' yi sorunsuz kullanıyorum.

Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• New Project (17).jpg
    New Project (17).jpg
    42.7 KB · Görüntüleme: 6
  • New Project (16).jpg
    New Project (16).jpg
    46.7 KB · Görüntüleme: 5
  • New Project (15).jpg
    New Project (15).jpg
    108.5 KB · Görüntüleme: 6
Merhaba. Bir görseli önce after effectsde puppet pin tool ile hareketlendirdim. Sonrasında premiere' de bu videoyu Lumetri color kullanarak renklendirdim ayrıca crop efekti de kullandım. Fotoğrafı after effectsde 10 sn lik bir video haline getirmiştim. Sonrasında Premiere' de Lumetri color kullanarak her saniye için farklı bir renk ayarı yaptım. En son da speed duration kısmından videoyu yavaşlattım ve 20 sn lik bir video haline getirdim.

İyi pcye sahip değilim ekte pc özelliklerimi ve aldığım hatayı paylaşacağım fakat yaklaşık 1 senedir bilgisayarımda after effects ve premiere' yi sorunsuz kullanıyorum.

Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Teşekkürler.
Videonun 20. saniyesindeki efektleri vb. sil

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar