Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Adobe Premiere Pro Siyah Ekran Önizleme Sorunu

Selamlar kankiler adobe premiere proda siyah ekran önizleme hatası alıyorum bunun sorunu basit aslında file-project setting-general-cuda yerine mercury playback falan fistanı seçiyoruz sorun düzeliyor fakat bir problemi daha doğuruyor burada işlemciyle çalışmaya başlıyor ve proje ister istemez donuyor bu sorunu nasıl çözebilirim. Creative cloud orjinal adobe premiere pro 2023 kullanıyorum.

PC Özellikleri
Windows 11
Gigabyte RTX 3060
i5-10400F
16 GB Corsair Ram

Kennedy

Moderatör
Moderatör
Selamlar kankiler adobe premiere proda siyah ekran önizleme hatası alıyorum bunun sorunu basit aslında file-project setting-general-cuda yerine mercury playback falan fistanı seçiyoruz sorun düzeliyor fakat bir problemi daha doğuruyor burada işlemciyle çalışmaya başlıyor ve proje ister istemez donuyor bu sorunu nasıl çözebilirim. Creative cloud orjinal adobe premiere pro 2023 kullanıyorum.

PC Özellikleri
Windows 11
Gigabyte RTX 3060
i5-10400F
16 GB Corsair Ram
sürüm düşürürsen sorunun çözülür. eğer kullandığın bir eklenti vs. varsa minimum gereksinimi karşılayacak şekilde bir sürümle devam et.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar