Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Adobe Programları Orjinal ile Crack Arasında Fark

Merhaba, orjinal adobe programları ile crackli olanlar arasında kullanım açısından, eklenti vs. konusunda ne farklar var?

jokespy

Üye
Açıkçası ben uzun zamandır Crack kullanıyordum. Sürekli kasıyordu ve render alırken zorlanıyordu. Ayrıca ne bir güncelleme oluyordu ne de bir eklentiyi adam akıllı kullanamıyordum. Bir effect ya da eklenti kuracağım sürekli versiyon hataları vs. saçma sapan hata alıyordum. Onur Naci'yi izlemeye başladıktan sonra gittim Creative Collections aldım. ilk sene sanırım 187 TL ödedim şimdi de 400 TL aylık. Ağırlıklı olarak Premiere Pro, Lightroom ve Photoshop kullanıyorum. Miss gibi sürekli güncel donma kasma yok render canavar gibi. Her türlü eklentiler cuk diye oturuyor. Bir de telefonda Lightroom ve Photoshop kullanıyorsan otomatikman bulut ile yapmış olduğun renk düzenlemeleri falan oraya da aktarılıyor.

Açıkçası ben uzun zamandır Crack kullanıyordum. Sürekli kasıyordu ve render alırken zorlanıyordu. Ayrıca ne bir güncelleme oluyordu ne de bir eklentiyi adam akıllı kullanamıyordum. Bir effect ya da eklenti kuracağım sürekli versiyon hataları vs. saçma sapan hata alıyordum. Onur Naci'yi izlemeye başladıktan sonra gittim Creative Collections aldım. ilk sene sanırım 187 TL ödedim şimdi de 400 TL aylık. Ağırlıklı olarak Premiere Pro, Lightroom ve Photoshop kullanıyorum. Miss gibi sürekli güncel donma kasma yok render canavar gibi. Her türlü eklentiler cuk diye oturuyor. Bir de telefonda Lightroom ve Photoshop kullanıyorsan otomatikman bulut ile yapmış olduğun renk düzenlemeleri falan oraya da aktarılıyor.
Anladım, sizin ödediğiniz miktar yüksek geldi, ben öğrenci paketi alacağım bunun içeriği ile arasında farklar mı var, varsa neler?

Web sitesi
www.linkedin.com
Baktım kardeşim bir fark göremedim, arasındaki fark sadece öğrenci indirimi, ben fark göremediğim için ekstra bir şey var mı diye sen kullanıyorsun diye sorayım demiştim
Öğrenci için olanda hepsi var ben kullanıyorum 2 yıla yakın bir süredir. 85 tl ödüryordum ama bu ay 159, tl oldu faturam. Sen alırken öğrenci indirimden alırsın ve alırken KDV indirimi uygularsan daha çok indirim yaparlar. Bunun için vergi numarası yazıyordu galiba oraya tc kimlik numaranı yazman yeterli. Güle güle kullan :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar