Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru After Effects Benzeri Ücretsiz Uygulama Önerisi

Edit için uygulamaya ihtiyacım var normalde capcut ve camtasi kullanıyorum fakat efekt kullanmam lazım pc ya da mobil için önerebileceğiniz herhangi bir uygulama varmı ? Marker vb. özelliklere ihtiyacım var şimdiden teşekkürler iyi forumlar (acele ile yazdım hatalar olabilir kusura bakmayın) yapmak istediğim efektler için örnekler:
1683647726122.png
tam böyle olmasına gerek yok zaten sadece kenar kısımları efekt yapabileyim yeter
Benim kullandığım uygulamlarda yapmayı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Öneri After Effects Benzeri Ücretsiz Uygulama Önerisi​

Kennedy

Moderatör
Moderatör
Edit için uygulamaya ihtiyacım var normalde capcut ve camtasi kullanıyorum fakat efekt kullanmam lazım pc ya da mobil için önerebileceğiniz herhangi bir uygulama varmı ? Marker vb. özelliklere ihtiyacım var şimdiden teşekkürler iyi forumlar (acele ile yazdım hatalar olabilir kusura bakmayın) yapmak istediğim efektler için örnekler:
Ekli dosyayı görüntüle 4773
tam böyle olmasına gerek yok zaten sadece kenar kısımları efekt yapabileyim yeter

ücretsiz bulman çok zor.

Ben premiereden falan yapıyorum da ücretsiz bulman cok zor gibi dost
Ekli dosyayı görüntüle 4773

smileyes

Üye
Ücretsiz bulman çok zor. Ayrıca paralı ve profesyonel bir programda ilerlemen hem seni geliştirir. Ha dersen ki benim program yönünden gelişmeye ihtiyacım yok, o zamanda şunu diyebilirim; Yaptığın işi daha kaliteli sunabilmek ve daha çok izletebilmek için mecburen profesyonel bir program kullanman gerekiyor.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar