Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

after effects crash report sorunu yardım

Adsız.png

after effects 2019 kullanıyorum bu hatayı veriyor nasıl düzeltebilirim silip tekrar yükledim 2018 yüklemeyi denedim bu seferde presetlerimi okumama sorunu yaşadım nasıl düzeltebilirim

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 1695

after effects 2019 kullanıyorum bu hatayı veriyor nasıl düzeltebilirim silip tekrar yükledim 2018 yüklemeyi denedim bu seferde presetlerimi okumama sorunu yaşadım nasıl düzeltebilirim
Bu crash verdiğine dair bir metin. Büyük ihtimalle After Effects 2019 bilgisayarın için fazla o yüzden 2018 yüklemen gerekiyor ya da crack kurduysan o yüzden olabilir diye tahmin ediyorum. Presetlerinin 2019 de çalışmama sebebini maalesef bilmiyorum belki Presetlerin 2018'e uygun değildir diyeceğim ama Preset konusunda sürüm farkı fark ediyor mu? Bu konu hakkına bir bilgim yok maalesef

Bu crash verdiğine dair bir metin. Büyük ihtimalle After Effects 2019 bilgisayarın için fazla o yüzden 2018 yüklemen gerekiyor ya da crack kurduysan o yüzden olabilir diye tahmin ediyorum. Presetlerinin 2019 de çalışmama sebebini maalesef bilmiyorum belki Presetlerin 2018'e uygun değildir diyeceğim ama Preset konusunda sürüm farkı fark ediyor mu? Bu konu hakkına bir bilgim yok maalesef
16gb ram ve radeon 570 kullanıyorum i5 işlemci

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar