Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

After Effects FPS düşme sorunu

F4ryX

Üye
Daha 2 gün önce başladı sorun yaklaşık 4-5 aydır after effects kullanıyorum Onur Abi'nin videoda gösterdiği tüm ayarlar yapılı daha ne yapabilirim 6 gb ram veriyorum after effectse daha projeye sadece klip ve ses dosyası attığım halde böyle
1619935200870.png

Web sitesi
www.bilgilendim.com
After Effect aşırı ram yediği bir gerçek. Güncellemelere dikkat etmek lazım. Bazen ram'i yiyen bir uygulama olabiliyor. Farketmeden kullandığın uygulamaları da etkliyebiliyor.

Daha 2 gün önce başladı sorun yaklaşık 4-5 aydır after effects kullanıyorum Onur Abi'nin videoda gösterdiği tüm ayarlar yapılı daha ne yapabilirim 6 gb ram veriyorum after effectse daha projeye sadece klip ve ses dosyası attığım halde böyle
Ekli dosyayı görüntüle 1495
Tam oynatamıyor galiba, daha fazla ram verebiliyorsan verebilirsin veya bir eski sürümünü indirmeyi deneyebilirsin

F4ryX

Üye
Tam oynatamıyor galiba, daha fazla ram verebiliyorsan verebilirsin veya bir eski sürümünü indirmeyi deneyebilirsin
hmmm 2020 kullanıyorum 2019 geçince 2019 hiç açılmıyor sayalım onu açtığımda direkt crash veriyor 2019,
1620042824603.png videoda hiçbir efekt vb olmamasına rağmen ara render alamıyor.
(fotoğrafta ki 2020)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar