Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru After Effects'te Bu Sorunu Çözemiyorum

azetugra

Üye
Merhaba, ben acemi bir AE kullanıcısıyım ve Onur abinin videolarını izleyerek kendi kendime temel oluşturmuştum biraz. Her şey iyi güzel de bu hatayı asla anlayamadım. Track Camera gibi özellikleri kullanmak için video analiz edildikten sonra işlem tamamlansa bile anlamsız biçimde şu yazı ekranda kalıyor. Aşağıya ekran görüntüsünü bıraktım. Render alayım, renderda görünmez dedim, hangi özelliği koymuşsam o efektler ve ayarlarla birlikte bu saçma yazı da ekranda duruyor renderlanmış halinde. Yıllarca Vegas Pro sürümlerini kullandım ve hiç böyle bir hata yaşamadım. Böyle bir yazının renderda bile ne işi var? Bunu nasıl yok edeceğiz? Yardımcı olur musunuz, teşekkürler.

Ekli dosyalar

• resim_2024-02-11_192814371.png
    resim_2024-02-11_192814371.png
    387.2 KB · Görüntüleme: 4
Kanka bu bir hata değil, camera track kullandıktan sonra kulandıgın section üzerinde işlem yaparsan yeniden analiz etme ihtiyacı duyar bunu engellemek için "nest" yada precomp olusturman lazım

yani kısaca camera track özelliğini kullanıcaksan videoyu ilk önce başka bir kompozisyonun içine at orada kullan daha sonra ana kompozisyonun içine atabilirsin photoshop biliyorsan akıllı nesne mantıgı gibi düşünebilirsin akıll nesnenin içine camera tracki at orada kullan ana kompozisyonu etkilemesin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar