Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

cc ve font

Koyun Bey

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
güzel cc ve font atarbilirmisiniz?

Gayet Güzel Bir Font TR değil ama kinetik tipegrafi gibi videolarda ve oyun logolarında kullanılır veya Uni Sans Var ben bold italic kullanırım thumbailler için güzel bir tercih yada mont ben montta heavy demo kullanırım oda oyun komik montajlarında falan olur hatta bir videom tam dediğim gibi izleyip bakabilirsin üçüde tr değil ama yinede bi bakmanı öneririm he tr arıyosan ımpact var onu kullanabilirsin yardımcı olduysam ne mutlu bana​

editizm

Moderatör
Moderatör

Gayet Güzel Bir Font TR değil ama kinetik tipegrafi gibi videolarda ve oyun logolarında kullanılır veya Uni Sans Var ben bold italic kullanırım thumbailler için güzel bir tercih yada mont ben montta heavy demo kullanırım oda oyun komik montajlarında falan olur hatta bir videom tam dediğim gibi izleyip bakabilirsin üçüde tr değil ama yinede bi bakmanı öneririm he tr arıyosan ımpact var onu kullanabilirsin yardımcı olduysam ne mutlu bana​

Ben de Bebas ve Impact vardı. Diğerlerini de yükledim sayende. Teşekkürler :)

Hepsini beğenerek kullanıyorum bu fontların

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar