Önemli - Color Balance için yardım lütfenn | Spunkram Forum

Önemli Color Balance için yardım lütfenn

Şu Anda Bu Konuyu Okuyan Kişi Sayısı:0

selocan

Üye
17 Haz 2021
4
0
1
Premier Pro da Rgb efekti yapmak istiyorum ama Color Balance efektlerde yok,bulamıyorum..Normalde programın kendisinde olan bir efekt mi? ayrı mı indirmem gerekiyor? Ayrı indirmem gerekiyorsa nereden indirebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim..

Daffy.aep

Moderatör
6 Nis 2021
1,610
1,105
113
Premier Pro da Rgb efekti yapmak istiyorum ama Color Balance efektlerde yok,bulamıyorum..Normalde programın kendisinde olan bir efekt mi? ayrı mı indirmem gerekiyor? Ayrı indirmem gerekiyorsa nereden indirebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim..
Hue\Saturation efektlerinden huenin saatini açıp ileri gidip 2 frame oluşturabilirsiniz.Youtubeda bu konu hakkında videolar mevcuttur.İyi forumlar

selocan

Üye
17 Haz 2021
4
0
1
Hue\Saturation efektlerinden huenin saatini açıp ileri gidip 2 frame oluşturabilirsiniz.Youtubeda bu konu hakkında videolar mevcuttur.İyi forumlar
Teşekkürler ama programın içerisinde Color Balance efekti olması gerekmiyor mu? Youtube ta izlediğim her videoda o şekilde düzenliyorlar ama bende çıkmıyor efektlerde

selocan

Üye
17 Haz 2021
4
0
1
birde bende aramaya hue/saturation yazdığımda da birşey çıkmıyor programın bir ayarını bozmuş olabilir miyim farkında olmadan sizce?

Dikkat

Sitemizde crackli, warez veya nulled içerik paylaşımı kesinlikle yasaktır.