Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İş Veriyorum Dügün videosu isi icin Adobe Primiere Photoshop After Effects ten iyi ya da orta derecede anlayanlara elaman ariyorum

alex23

Üye
Dügün videosu isi icin Adobe Primiere Photoshop After Effects ten iyi ya da orta derecede anlayanlara elaman ariyorum

erdemö

Üye
Merhaba, premiere pro after effect final cut pro ve photoshop gibi programları kullanıyorum. Sizinle çalışmak isterim:)
İnstagram veya mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz...
Mail adresim : erdmkszp@gmail.com

İnstagram adresim

Emreedit

Üye
İyi günler,4 yıldır video edit/montaj sektörünün içerisindeyim.Rahatlıkla yardımcı olabilirim.
Ulaşabilmeniz adına aşağıya mail bırakıyorum:👇
Mail:dek3461@gmail.com

Merhabalar ben tuğrul, freelancer olarak vide editörlüğü yapıyorum.Halkbank iç kurumlar,Yünsa iç kurumlar reklam video editlerini yaptım, yapmayada devam ediyorum.Aynı zamanda Onur Can Yenilmez, Cemden Dinle,İlkler-Enler,Elektrikli Otomobil Haber Youtube kanalların video editörlüğünü üstlenmekteyim. Kendim düğün editleride yapıyorum. Eğer çalışmak veya çalışma konseptlerimi görmek isterseniz dilediğiniz bir projeyi editler size gönderirim. Bana premieryapim@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz İyi çalışmalar...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar