Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru Edithakkında

Şunu söyleyeyim, bence mobilden yapılan hiçbir edit After Effects'ten yapılan kadar güzel olmaz. Güzel olmuyorsa bu senin sorunundur. Yani bunu After Effects'te de kolayca yaparsın aslında.
Aynen ki Mobilde o efektleri büyük ihtimalle her videoya özel yapman gerekirken After Effects de Template, extension, pack, plug-in vs. ile seri üretim bile yaparsın.

Aynen ki Mobilde o efektleri büyük ihtimalle her videoya özel yapman gerekirken After Effects de Template, extension, pack, plug-in vs. ile seri üretim bile yaparsın.
Mobilde zaten Template, Extension, Plug-in felan yok, bende eskiden (çok eski değil ya 1 yıl önce) Kinemaster ile yapıyordum ama şimdi bu 3 programı çok iyi biliyorum. Kinemaster değil sadece, Capcut, Video Star, İnshot, Alight Motion felan bir sürü şey var ama hiçbiri bilgisayardakilerin yerini tutamaz. Yani önerim bence mobilden yapma

Mobilde zaten Template, Extension, Plug-in felan yok, bende eskiden (çok eski değil ya 1 yıl önce) Kinemaster ile yapıyordum ama şimdi bu 3 programı çok iyi biliyorum. Kinemaster değil sadece, Capcut, Video Star, İnshot, Alight Motion felan bir sürü şey var ama hiçbiri bilgisayardakilerin yerini tutamaz. Yani önerim bence mobilden yapma
Kesinlikle öyle

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar