Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru Extensions'tan AtomX'e tıklıyorum fakat açılmıyor. Sürekli Döngüye giriyor.

editizm

Moderatör
Moderatör
Zxp Installer zaten bilgisayarımda kurulu. Motion Bro ve Premiere Composer'ı herhangi bir sorun olmadan kullanıyorum.

AtomX daha önce yüklüydü. Bir sorun olmadan açılıyordu. 2 3 hafta sonra tekrar bakayım dedim. Base Packi alacağım ücretli. Ama bir baktım ki demosu bile çalışmıyor. Videoda görüldüğü gibi program sürekli "Preloading" ekranında takılı kalıyor. AtomX 'i birkaç kez silip (2 farklı sürümü) tekrar yükledim. Fakat sonuç yine aynı.

Ne yapmam gerekiyor? Bu hatayı daha önce alan var mı? Sadece konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yazsın lütfen.

Hatayla ilgili 20 saniyelik bir video çektim. Tıklayıp izleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

editizm

Moderatör
Moderatör
bu ne yahu ilk defa rastladım :( zxp installer ı da kaldırıp tekrar denedin mi acaba

Toko'yu satın aldığım için, sıkıntı olur diye onu kaldırmadım. Toko'da silinecek şimdi o yüzden. Tekrar kurmak sıkıntı olmaz değil mi? Ona göre silip yükleyeyim tekrar.

Şu an için acil bir durum değil ama Base Pack'i almak istiyorum. O zaman illa ki yapmam gerekecek zaten.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar