Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geçiş Efektleri

Geçiş Efektleri için window > extensions'a girmemiz gerekiyor fakat basamıyorum extensions bölümü gözüküyor ama bastırtmıyor bunun sebebi ne olabilir sürüm olarak 2019 kullanıyorum.

editizm

Moderatör
Moderatör
Herhangi bir paket yüklemezseniz orası pasif kalır. Aktif hale gelmesi için, Premiere Composer, AtomX, Motion Bro vb. paketlerin demolarını yükleyerek test edebilirsiniz. O zaman açılır extensions bölümü

Sadece geçiş oradan eklenmiyor, effects kısmından video transtations kısmından da atbilirsin

Herhangi bir paket yüklemezseniz orası pasif kalır. Aktif hale gelmesi için, Premiere Composer, AtomX, Motion Bro vb. paketlerin demolarını yükleyerek test edebilirsiniz. O zaman açılır extensions bölümü
Abi ben composer paketini yükledim yine de extensions bölümü çalışmıyor

Ben composer paketini yükledim ama hâlâ extensions bölümü çalışmıyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar