Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İş Veriyorum GLOBAL YOUTUBE KANALIM İÇİN EDİTÖR ARIYORUM !!!

Burakd53

Üye
Az çok ingilizce bilgisi olan, global youtube kanallarına ve youtube algoritmasına hakim video editörü arıyoruz. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz...

Tyrous

Üye
Az çok ingilizce bilgisi olan, global youtube kanallarına ve youtube algoritmasına hakim video editörü arıyoruz. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz...
Merhaba,
adım Enes. Yaptığım işlerden bi kaç örneğin bulunduğu bionluk hesabımdaki videolarımı inceleyebilirsiniz.

(2. linkin sebebi nick değiştirme isteği gönderdim her an değişebilir ne zaman görebileceğinizi bilmediğimden dolayı garanti olması açısından yazma gereği duydum.)
Geri dönüşünüzü bekliyorum. Eminim birbirimize çok destek olacağız.

flexreturn

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Mertcan bahar ekip , Furkan şişman hairstyler ve Turksevdalı gibi bir çok büyük influencerlar ile calisiyorum ilgilenirsen detayları konuşabiliriz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar