Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Glow Edges farklı renge geçmeme sorunu

Şu ana kadar video editlerken efektlerin hiçbirinde herhangi bir problem olmamıştı. İnternetten Glow Edges efektini görüp denemek istedim fakat keyframelerde colorı değiştirdiğim halde asla renkler değişmiyor. Çözümünü de bulamadım ne deneysem olmadı, bu sorunun sebebi nedir?

Ekli dosyalar

• ss1.png
    ss1.png
    716.7 KB · Görüntüleme: 11
  • ss2.png
    ss2.png
    714.8 KB · Görüntüleme: 11
Şu ana kadar video editlerken efektlerin hiçbirinde herhangi bir problem olmamıştı. İnternetten Glow Edges efektini görüp denemek istedim fakat keyframelerde colorı değiştirdiğim halde asla renkler değişmiyor. Çözümünü de bulamadım ne deneysem olmadı, bu sorunun sebebi nedir?
denedim, adjustment layer a atıp renk değiştirince olmuyor ama efekti direk videoya atınca oluyor

Hewexy

Üye
reis keyframe koymuşsun ondan değişiyor

Hewexy

Üye
Reis FragMovie Veya Valorant EDit Yapacaksan Bu Vİdeoya Bak

çaktırmayın videoyu ben çektim :)

denedim, adjustment layer a atıp renk değiştirince olmuyor ama efekti direk videoya atınca oluyor
Çok teşekkür ederim, sorun çözüldü. Buna benzer bir bug olmuştu geçen videonun başında opacity kısmıştım ama sonunda aynısını yapmaya çalışınca tam 0 olmuyordu 10'da falan kalıyordu nest yapıp öyle denemiştim çözülmüştü 1-2 günlük premiere kullanıcısı olunca böyle oluyor herhalde deneye yanıla öğreniyorum.

Çok teşekkür ederim, sorun çözüldü. Buna benzer bir bug olmuştu geçen videonun başında opacity kısmıştım ama sonunda aynısını yapmaya çalışınca tam 0 olmuyordu 10'da falan kalıyordu nest yapıp öyle denemiştim çözülmüştü 1-2 günlük premiere kullanıcısı olunca böyle oluyor herhalde deneye yanıla öğreniyorum.
Bazen bug lar oluyor ama hepsinin bi çözümü var :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar