Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hayvan gibi yemek yiyorum ama kilo alamıyorum?

ncl

Üye
Sorum çok açık ve net. Evet, ciddi ciddi hayvanlar gibi yemek yiyorum ama çok kilo da alamıyorum. Örnek olarak, gece 2 gibi karnım acıkıyor, 3 çeyrek ekmek arası + bisküvi fln + meyve yiyorum yine de ksrnım tam doymuyor. Kısacası, tek başıma yarım kilo mangal kadar yiyorum. Sizce neden kilo alamıyorum?

Spunkram

Yönetici
Yönetici
kanki bizim bi arkadaş bu haldeydi bi türlü çözemedi sigarayı falan bıraktı etti en son diyetisyende çözdü, ama bi kıskanmadım değil şu durumunu xd

• Beğendim
Tepkiler: ncl

ozgur1318

Üye
bodye başla yada fitneseaa o kilo aldırıoır saglam yemeye devam . ögünlerin ne kadar fast food agırlıklı olursa hazır gıda vs kılo alma opsıyonun o kadar artar.. bi de 1 yıl kadar yaptıktan sonra aniden sporu bırak bu da kilo aldırır ! bu dedıklerımın hepsi normalde saglıksız yöntemler ama kilo aldırma konusunda etkılı olduklarını düşünoyurm .deneyimle sabittir.. ha bi de şu var sıksık ve çok ye ögun sayın ne kadar arttarsa kılo alma potansıyen o kadar artar gunde 5 ögune kadar cık . bı de ekmek vs gıbı bol karbonhıdrat agırlıklı ye ki cabuk acık diger ögunde gene göm.. ( tekrar uyarıorm saglıksız yöntemler ama işe yarar ben eksıden 5 ögun yıodrm ve bol ekmek yıordm artık sıfır ekmek ve 2-1 ögun arası yıorumm ... bu arada son bi uyarı kilo almak kolaydır vermek cok daha zor ! şimdi sen hayatında hiç böle toplu bı kılo almadıgın için sana cok zor gelıor aynı benım dogumumdan 18-19 yaşlarına kadar olan sürecm hayvan gibi yerdem ama hıc kılo alamazdım ! sonra kılıt bi kırıldı tam kırıldı ! bi de şu var her 10 senede bı metabolızma yavaslıor haliyle hiç bişi yapmasan da kılo alıorsun bu dedıgım 30 lara gelırken ve sonrasında gecerlı ılk 18 yıl zaten metabolızma aşırı hızlı hele bı de hıperakttif falansan sittin sene kılo alamazsın ama dedım yötemlerle zinciiri kıırp kılo alma levelını atlaman cok olası bende öle oldu şimdi cok pısmanım kılo alcam alcam dıye bu kadar taktıgma ama yapcam bısı yok eskıden 55 ken sımdı 83 lerdeyım falan :) )

Web sitesi
www.instagram.com
Bence spora git kilo alabileceğin zararı olmayan şeyler var. Bence en iyi bir spor salonuna giderek bence düzele bilirsin. Bahsettiğim gibi internette zayıf olan insanların spora düzenli giderek topladıklarını görmüştüm. Sende öyle olabilirsin. Bi dene derim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar