Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

https://videohive.net/item/graphics-pack/22601944 bunu satın aldım kuramıyorum

bilgirafi

Üye
mesela biri 2020 ise diğerininde 2020 olması gerekiyor, veya biri 2019 ise diğerininde 2019 olması gerekiyor
abi başta 2019 a 2019 du zaten hiç olmadı, ikisini de olmayınca ikisinede son sürüm yaptım, sonra after effectsin son sürümü 2019 muş diye öğrendim. arkadaşlar lütfen yardımcı olun, zaman kaybediyorum, after effectsi hiç bilmiyorum, o yüzden adobe premier proda çalışayım diyorum. Lütfen yardımcı olun, gerekirse maddi olarak karşılarım..

abi başta 2019 a 2019 du zaten hiç olmadı, ikisini de olmayınca ikisinede son sürüm yaptım, sonra after effectsin son sürümü 2019 muş diye öğrendim. arkadaşlar lütfen yardımcı olun, zaman kaybediyorum, after effectsi hiç bilmiyorum, o yüzden adobe premier proda çalışayım diyorum. Lütfen yardımcı olun, gerekirse maddi olarak karşılarım..
after effects son sürümü 2019 değil 2021 ama sen after effects 2020 indirmen lazım yinede

Can Pat

Üye
69 dolarlık molandan aldım ama kullanamıyorum hem pre hemde ae i,çin

premier için lütfen yardımcı olunuz

Merhaba. Tamamen alakasız olarak bir şey sorucam ben ama kusura bakmayın. Şu an Envato’da %40 indirim var ve takip ettiğim bir iki tane pack indirimde olduğu için almaya çalışıyorum 3 gündür. Ama ödemeyi bir türlü yapamıyorum. Guest olarak aynı kredi kartıyla 3 ay önce Mopack aldım, hiç sorun çıkmadı. Fakat 3 gündür ödeme yöntemini kabul etmiyor. Siz nasıl ödeme yaptınız?

bilgirafi

Üye
abi zaten after Efects 2019 da çalışıyor ve açıyor, Premier için açmıyor ama belki son denemem olacak, indireyim bakiim. Kusura bakma rahatsız ettim bayaa:)
Kral After Effect 2020 yi de indirdim orda MotionBro elementlerini açıyor ama maalesef premier2020 de açmadı ne yapabiliriz.. Lütfen ama lütfen yardımcı olunuz:İ)

Son düzenleme:

bilgirafi

Üye
Merhaba. Tamamen alakasız olarak bir şey sorucam ben ama kusura bakmayın. Şu an Envato’da %40 indirim var ve takip ettiğim bir iki tane pack indirimde olduğu için almaya çalışıyorum 3 gündür. Ama ödemeyi bir türlü yapamıyorum. Guest olarak aynı kredi kartıyla 3 ay önce Mopack aldım, hiç sorun çıkmadı. Fakat 3 gündür ödeme yöntemini kabul etmiyor. Siz nasıl ödeme yaptınız?
Merhaba, Geçen haftada ben de aynısı oldu, kredi kartınız yurtdışı alışverişine açık mı dikkat ediniz. Bir de sanal kart kullanmanızı tavsiye ederim..

Can Pat

Üye
Merhaba, Geçen haftada ben de aynısı oldu, kredi kartınız yurtdışı alışverişine açık mı dikkat ediniz. Bir de sanal kart kullanmanızı tavsiye ederim..
Kesinlikle yurtdışı alışverişine açık, şimdiye kadar da bir sorun olmamıştı ama anlamsız şekilde şu an sorun oldu.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar