Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru İLK VİDEOMA BAKABİLİRMİSİNİZ

paranolsun

Üye
Lütfen yeni açtığım kanaldaki ilk videoya bakıp hatalarımı söylermisiniz bu sayede kendimi geliştirebilirim şididen teşekkürler

kanalımın linki:

Nerden başlasam bilemiyorum üşenmeden okuyucağına inanarak yazıyorum.

1-Thumbnail hatalı ve gerçekten kötü sanki psyi yeni indirmişte birşeyeler denemiş gibisin.

2-Videoda tanıttığın siteden parak kazandınmı? kazanmadıysan tanıtman hatalı bir davranış.

3-Videoda arkadan gelen fan sesi çok rahatsız edici onu birşekilde halletmen lazım

4-Görüntü kalitesi ayarlar sekmesinde 720p var ki en az 1080 olsun fakat görüntü 160-200p gibi

5-Profile Fotoğrafın ve thumbnailin gerçekten amatörce olmuş kendin yapmasını bilmiyorsan başkasına yaptırabilirsin ama lütfen gidipte forumlarda mükemmel tasarımlar paylaşan insanlara ''kardeşim banada bitane bedava yaparmısın'' deme... lütfen

6-Yaşın çektiğin içeriye göre oldukça küçük

7-ses kaliten yeterli seviyenin altında

8-Herhangibi bir edit,düzenleme yok

9-Konuşurken çok özgüvensizsin

10-Son olarakta konuşurken çok takılıyorsun konuşamadığın yerlere crop atabilirsin

İyi forumlar :)

UBtrack

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Nerden başlasam bilemiyorum üşenmeden okuyucağına inanarak yazıyorum.

1-Thumbnail hatalı ve gerçekten kötü sanki psyi yeni indirmişte birşeyeler denemiş gibisin.

2-Videoda tanıttığın siteden parak kazandınmı? kazanmadıysan tanıtman hatalı bir davranış.

3-Videoda arkadan gelen fan sesi çok rahatsız edici onu birşekilde halletmen lazım

4-Görüntü kalitesi ayarlar sekmesinde 720p var ki en az 1080 olsun fakat görüntü 160-200p gibi

5-Profile Fotoğrafın ve thumbnailin gerçekten amatörce olmuş kendin yapmasını bilmiyorsan başkasına yaptırabilirsin ama lütfen gidipte forumlarda mükemmel tasarımlar paylaşan insanlara ''kardeşim banada bitane bedava yaparmısın'' deme... lütfen

6-Yaşın çektiğin içeriye göre oldukça küçük

7-ses kaliten yeterli seviyenin altında

8-Herhangibi bir edit,düzenleme yok

9-Konuşurken çok özgüvensizsin

10-Son olarakta konuşurken çok takılıyorsun konuşamadığın yerlere crop atabilirsin

İyi forumlar :)
+1, birde 0.88 tl var yani insan en azından inandırıcı olsun diye bir miktar biriktirir fln ne biliyim knk 88 kuruş ne, artık 1tl ye çikolata bile yok

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar