Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Kanal incelemesi, ilk izlenim nasıl?

sbrek30

Üye
Merhaba dostlar nasılsın, YouTube yeni bir Kanal açtım orada kendimce blog çekmeye çalışıyorum,sizden bir ricam olacaktı kanalıma girip videlarimi izleyip sonra buraya gelip bana düşüncelerinizi söylermisiniz

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
tebrikler kardeşim, güzel başlamışsın 3 videonda da sırayla kendini geliştirmişsin. şimdi artık en az 8 dk lık videolar yapmaya özen göster, çekimlerin biraz daha kaliteli olursa daha iyi olur. 1080p olmasına rağmen kalite düşük kalıyor. onun haricinde daha yenisin, çok eleştiricek bi durumun yok. başarıları dilerim.

sbrek30

Üye
tebrikler kardeşim, güzel başlamışsın 3 videonda da sırayla kendini geliştirmişsin. şimdi artık en az 8 dk lık videolar yapmaya özen göster, çekimlerin biraz daha kaliteli olursa daha iyi olur. 1080p olmasına rağmen kalite düşük kalıyor. onun haricinde daha yenisin, çok eleştiricek bi durumun yok. başarıları dilerim.
Eleştirin için teşekkür ederim kardeşim,
1- görüntü kalitesinin kötü olduğunu biliyorum ama onun için yapabileceğim maddi güçte değilim şuanlik

2-bir kaç ay daha 4-6 dk arası videoları çekmeyi düşünüyorum kanal daha yeni olduğu için ve videolarımi izleyenler 2 dk civarı izliyor o yüzden 8 dk yapıp ortalama izlenme değerimi düşürmek istemiyorum

3.Ses kalitesi, diksiyon ve konuşma tarzım hakkında ne düşünüyorsun @megaboz, beni tanımayan birinin gözünde nasıl göründüğünü merak ettim ona göre kendimi geliştirmek istiyorum

biraz uzun oldu kusura bakma😅
teşekkür ederim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar