Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Kendimi enai gibi hissediyorum

BARAY01

Üye
Şuan bir youtube kanalına iş yapıyorum ve video başı 100 Tl alıyorum . Yaptığım iş 30 dakikalık videoyu profesyönel şekilde editleyip kanala yükleyip + gün için shorts atmak . Sizce ucuza mı çalışıyorum ? Editler gayet profesyonel ve güzel hazırlanıyor .
Editlerimi görmek isteyenler özelden sorabilir şimdi prim yapmış gibi olmayayım .

Bence, gerçekten çok ucuza çalışıyorsun.30 dakikalık bir videonun kurgusu bile aldığın paranın kaç katı değerinde. Ek olarak bir de shorts falan yapıyorsun acilen ücret konusunda konuşmalı ya da bırakmalısın. Eğer ki portföy amaçlı devam etmek istersen çok farklı ama asla böyle bir fiyattan tavsiye etmiyorum.

Ucan1d

Üye
Şuan bir youtube kanalına iş yapıyorum ve video başı 100 Tl alıyorum . Yaptığım iş 30 dakikalık videoyu profesyönel şekilde editleyip kanala yükleyip + gün için shorts atmak . Sizce ucuza mı çalışıyorum ? Editler gayet profesyonel ve güzel hazırlanıyor .
Editlerimi görmek isteyenler özelden sorabilir şimdi prim yapmış gibi olmayayım .
Bencede çok ucuza çalışıyorsun yaptığın editleri dm den atabilir misin? merak ettim

BARAY01

Üye
Bence, gerçekten çok ucuza çalışıyorsun.30 dakikalık bir videonun kurgusu bile aldığın paranın kaç katı değerinde. Ek olarak bir de shorts falan yapıyorsun acilen ücret konusunda konuşmalı ya da bırakmalısın. Eğer ki portföy amaçlı devam etmek istersen çok farklı ama asla böyle bir fiyattan tavsiye etmiyorum.
Fiyat olarak kaça anlaşmalıyım bu edit sektöründe yeni değilim ama ilk kez youtube kanalına çalışıyorum .

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar