Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru KOMPOZİSYON RESIZE (Farklı Ölçülere otomatik sığdırma)

doocdope

Üye
Merhabalar, kompozisyonları farklı boyutlara otomatik yerleştirmek (sığdırmak) mümkün mü?

Örneğin, saha reklamları çalışıyordum ancak ölçüleri biraz tutarsız olduğu için 1024x56 çalıştığım bir animasyon çalışmasını 4000x75, 1152x96 gibi ilginç ölçülere sığdırmam gerekiyor ve bunun illa bir kısayolu olmalı diye araştırmaya çalıştım pek bir şey bulamadım tek bulduğum şey, Scale Composition.jsx eklentisi, ölçüyü girdikten sonra otomatik sığdırıyor eyvallah ancak Height istediğim ölçüyle girdiğimde, Weight kısmını otomatik kendine göre ayarlıyor, istediğim ölçüleri giremediğim için pek işime yaramıyor. Bu yüzden her ölçüye animasyonları teker teker o ölçülere manuel oynama yaparak düzeltiyorum. Bu da aşırı ama aşırı yorucu yaptığım işten çok sıkıyor, animasyonu yaparken zorlanmıyosun ölçülere teker teker yaparken zorlanıyorsun ve manuel yaptığım için tutarlıda olmuyor yani göz kararı yerleştiriyosun. Bunun bir çözümü var mı arkadaşlar?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar