Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Küçük kare hatası ve ardından ekranın kapanıp pc ye res atılması sorunu

lawed

Üye
Efenim merhabalar ben salih forumun youtube sayfasını uzun süredir takip ediyordum ve foruma da katılmak istedim. Benim garip bir sorunum var gerek premier pro gerekse diğer editleme uygulamalarında video editlerken bilgisayarım kasonto oluyor ve sonrasında başlıktada bahsettiğim mevzu vuku buluyor. Ryzen 5 3600x ve rx 580 cpu ve gpu sahibiyim ve bu bileşenleri 16 gb lık 3000 mhz lik ramler ile besliyorum konu ile alakalı tüm yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Kararımca güç kaynağım kartımı tam besleyemediği için bu hata çıkmakta ama bilgi bilgiden üstündür. Hatta bana kesin bir çözüm bulmak istiyorsanız after effect ve premierde ekran kartım yerine nasıl işlemcimede edit yapacağımıda açıklarsanız cidden şahane olur çünkü sorun ekran kartlık onun dışında hiç bir oyunda vs işlemde takılma sorun yaşanmıyor. Tekrar teşekkür ederim.

Spunkram

Yönetici
Yönetici
premiere veya başka bir programda çalışırken "core temp" programıyla bi işlemci sıcaklığına baksana kaça gelicne kapandığını çözmüş olursun belki

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar