Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ladiff gibi edit yapma videolarında gördüğünüz o Saber Effects ini After Effects için veriyorum

Hewexy

Üye
Ladiff GİBİ EDİT YAPMA VİDEOLARINDA GÖRDÜĞÜNÜZ O SABER EFFECTS İNİ AFTER EFFECTS İÇİN VERİYORUM

LİNK:

NEREYE ATILIR: C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\7.0\MediaCore
Bilgisayarında bulunan bu klasöre geliyorsunuz ve yeni klasör oluşturup oraya effects i atıp after effects tekrar açın ve effect arama çubuğuna "uni.ecto" yazın bu kadar iyi editler.....

Ladiff GİBİ EDİT YAPMA VİDEOLARINDA GÖRDÜĞÜNÜZ O SABER EFFECTS İNİ AFTER EFFECTS İÇİN VERİYORUM

LİNK:

Bilgisayarında bulunan bu klasöre geliyorsunuz ve yeni klasör oluşturup oraya effects i atıp after effects tekrar açın ve effect arama çubuğuna "uni.ecto" yazın bu kadar iyi editler.....
yalnız bu plug-in paralı, bedava vermişsin, burada yasak diye biliyorum

LİNK:

knk bunu silmelisin crack içerik paylaşımı yasak

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar