Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lyric video yaptım yorumlarınızı bekliyorum.

editizm

Moderatör
Moderatör
Senkronizasyon gayet güzel, her yazının farklı konumlardan gelmesi de güzel bir hava katmış. Tek eleştirim şu olur: yazının renkleri biraz patlamış. Yani videoya daha uygun, çok fazla göz batmayacak, birbirine aşırı zıt renkler seçmemen bence daha iyi olacaktır. Naçizane tavsiyem :)

İyi editler :)

osmanyigit8

Moderatör
Moderatör
Web sitesi
www.youtube.com
Geçişler çok sert geldi bana biraz da olsa geçişlerde yumuşak olması göze daha hoş gelecektir emin ol onun haricinde yazılar çok seri hızlı sallanıyor biraz daha yavaş olabilirdi bir diğer gözüme takılan da gölge pembe yerine siyah olsa daha iyi olurdu buna ek söyleyeceğim son şey ise yazıların aynı hizada değil buna dikkat etmelisin bence yazılar en önemlisi olduğu için hepsinin aynı hizada gözükmesi hep daha iyi olacaktır. Çok çalış sürekli dene daha iyilerini yapacaksın iyi çalışmalar kolay gelsin

Geçişler çok sert geldi bana biraz da olsa geçişlerde yumuşak olması göze daha hoş gelecektir emin ol onun haricinde yazılar çok seri hızlı sallanıyor biraz daha yavaş olabilirdi bir diğer gözüme takılan da gölge pembe yerine siyah olsa daha iyi olurdu buna ek söyleyeceğim son şey ise yazıların aynı hizada değil buna dikkat etmelisin bence yazılar en önemlisi olduğu için hepsinin aynı hizada gözükmesi hep daha iyi olacaktır. Çok çalış sürekli dene daha iyilerini yapacaksın iyi çalışmalar kolay gelsin
Bende böyle düşünüyorum

Web sitesi
www.instagram.com
Elimden geldiğince yapmaya çalıştım :/
Geçişler acayip sert. İzlediğim diğer lyric videolarla neredeyse alakası yok. Geçişler de güzel değil (Annem fln filan diyen yerde hep üstüne gelmiş geçiş bile yok yani). Wave warp'u acayip abartmışsın, çok hızlı ve çok sallanıyor. Kendini çok geliştirmelisin, bir de piyasada bu işleri gerçekten kaliteli yapan çok çok fazla kişi var. Yani onların arasından sıyrılabilir misin bilemem fakat işin zor, bilesin. (En çok bunlardan var, en kolay iş sonuçta ;))

qw_edıtor

Üye
Hatalarımı söylediğiniz için teşekkürler.
Kendimi geliştirmeye devam edecem.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar