Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Media Encoder"dan After effect için render alırken donması

Ucan1d

Üye
Merhabalar After effectden yaptığım editte media encoder üzerinden renderı alırken son birkaç saniyeye geldiğinde donuyor ve ilerlemiyor. 3 kere tekrar tekrar render aldım ve yine aynı sonuçla karşılaştım. Daha önceki aldığım renderlarda böyle bir şey olmamıştı. yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem Özellikleri:
-Rtx 4060 ti ekran kartı
-i5 12.nesil işlemci
-32 gb ram

Ekli dosyalar

• resim_2024-05-19_220133823.png
    resim_2024-05-19_220133823.png
    83.3 KB · Görüntüleme: 2

Ohyti

Üye
Bazı sahneler çok efekt var ise renderını alırken böyle sorunlar yaşatıyor.Ya da işlemcine overclock yaptıysan gene bu sahnelerin sıkıntı yaşatma durumuna sebeb olabilir.Başka bir şey çıktı almayı dene sorun olmuyorsa after effectsde render almayı dene gene sorun yoksa makineyi çok yorduğunu düşündüğün sahneyi önceden çıktısını al,efekti olan kısımla mp4'ü yer değiştir ben öyle çözmüştüm

Ucan1d

Üye
Bazı sahneler çok efekt var ise renderını alırken böyle sorunlar yaşatıyor.Ya da işlemcine overclock yaptıysan gene bu sahnelerin sıkıntı yaşatma durumuna sebeb olabilir.Başka bir şey çıktı almayı dene sorun olmuyorsa after effectsde render almayı dene gene sorun yoksa makineyi çok yorduğunu düşündüğün sahneyi önceden çıktısını al,efekti olan kısımla mp4'ü yer değiştir ben öyle çözmüştüm
Sağol deneyip dönüş yapacağım.

darxexe

Üye
Turn casual moments into unforgettable dates – choose the best casual dating site!
Looking for a partner for unforgettable moments?
True Females

Embrace the freedom of casual encounters on the best dating app in town!
Uninhibited no strings attached dating, looking for adventures?
Authentic Damsels

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar