Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mendebur Lemur'un İnstagram plugini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onur abi nasıl yapacapımızı anlatmıştı ama ben pek anlamadım hazır yüklemek istiyom ama ne yazık ki katıl alıcak param yok katıl almış bi arkadaş bana linkini atabilir mi acaba

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Kardeşim düzgünce izleyip gerekirse 3-4 kere izleyerek basit bir şekilde 30 dk içinde yapabilirsin. Mesela ben o şekilde yaptım ve birebir aynısı oldu.

Hatta mesela ben direk sol köşeye dayalı yaptım ki 1920*1080 olarak kaydedip video üzerine atınca bi daha yön ayarlamama bile gerek kalmıyor.

Buralar ve Onur'un kanalı bu konularda kendimizi geliştimeniz için olan yerler. Hazır olduktan sonra hiç bir anlamı yok, yada yapabilen kişilerden ücreti karşılığı destek alacaksınız.

Emeğe saygı. Sevgiler.

o1FeliX

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Kardeşim emeğinede sanada videoyu 3-4 kere izle diyorsun aynı zamanda 30dk de yaparsın diyorsun video 10dk 4 kere izleyince 40dk oluyor iyice anlamak için izledikten sonra bide düşünceksin nasıl yapıcağını 10dk daha oldu sana 50dk sonrada 10dk de yapcaksın bi 10dk daha etti sana 1 saat
e 1 saat olsun? ne fark eder ki? işine yarayacak bir şey için 1 saati çok görmemelisin bence hem kendini geliştirirsin. diğer türlü arkadaşın dediği gibi ücretli yardım alabilirsin

o1FeliX

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Aynı şekilde normal şekilde 2 kere izlesen ve sonrasında Ae yi açıp aklında kalanları yapıp aynı zamanda alt tab ile video ve Ae arasında geçiş yaparak gördükerini yaparsın. bu sana en az 20 dakika kazandırır. Ben kendim 1 kere izleyince anlıyorum mantığını, 1 kere deniyorum, yapamadığımı alt tab atıp bakıyorum eş zamanlı yapıyorum.

Adem1972

Üye
Kendi adıma söyliyim vidoeyu adım adım izleyerek 1 seferde aynısını yaptım ki hiç deneyimim yok yeni emekli oldum bu tür şeylere ilgi duymaya başladım ben bile bu yaştan sonra yapabiliyorsam sende yaparsın. Uğraşarak yaptığında daha çok akılda kalır.

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Kendi adıma söyliyim vidoeyu adım adım izleyerek 1 seferde aynısını yaptım ki hiç deneyimim yok yeni emekli oldum bu tür şeylere ilgi duymaya başladım ben bile bu yaştan sonra yapabiliyorsam sende yaparsın. Uğraşarak yaptığında daha çok akılda kalır.
Hocam işde anlatmak olmuyor herşeyin hazırına kaçyorlar.Videoya dikaktli izlersen yapılıyor.Başarılar sizede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar