Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Merhaba Forumdaşlar! Youtube kanalıma göz atar mısınız?

AtomyTR

Üye
attack on titan header.jpg
Merhaba, aranıza yeni katıldım! Ben Yiğit Akın "Atomy", hobi olarak grafik tasarım/yazılım, Twitch ve Youtube ile uğraşıyorum; Discord Türkiye'nin en büyük sanat topluluğunu yönetiyorum, bu kanalda eğlencesine içerikler üretiyorum. Forum kültürüne 11'li yaşlarımdan beri hakimim, işlerinden anlıyorum diyebilirim.

1659083238309.png

Bu kanalda şu an Counter-Strike ve Garry's Mod içerikleri üretmekteyim, amacım eğlenirken beni izleyen insanları benle beraber eğlendirmek ve keyifli bir içerik sunmak. Kanalıma göz atıp incelerseniz ve hoşunuza giderse desteklerseniz sevinirim, yorumlarınızı bekliyorum. İyi forumlar!
Hızlıca göz atmak istiyorsan tıkla:

NOT Konu yanlış yerde ise bir forum yetkilisi konuyu uygun kategoriye taşırsa sevinirim...

Ekli dosyayı görüntüle 3994
Merhaba, aranıza yeni katıldım! Ben Yiğit Akın "Atomy", hobi olarak grafik tasarım/yazılım, Twitch ve Youtube ile uğraşıyorum; Discord Türkiye'nin en büyük sanat topluluğunu yönetiyorum, bu kanalda eğlencesine içerikler üretiyorum. Forum kültürüne 11'li yaşlarımdan beri hakimim, işlerinden anlıyorum diyebilirim.

Ekli dosyayı görüntüle 3995

Bu kanalda şu an Counter-Strike ve Garry's Mod içerikleri üretmekteyim, amacım eğlenirken beni izleyen insanları benle beraber eğlendirmek ve keyifli bir içerik sunmak. Kanalıma göz atıp incelerseniz ve hoşunuza giderse desteklerseniz sevinirim, yorumlarınızı bekliyorum. İyi forumlar!

NOT Konu yanlış yerde ise bir forum yetkilisi konuyu uygun kategoriye taşırsa sevinirim...
spoyler video mükemmel izlerken baya güldüm

ömerfk53

Üye
Ekli dosyayı görüntüle 3994

Ekli dosyayı görüntüle 3995

Banner ile profil resmin güzel, Video başlık resimlerini çok beğenemedim ama başlangıç için yeterli bence ama geliştirir isen daha iyi olur bence , Video daki konuşmaların daha iyi olmalı ,video başlıkları daha kısa ve net olmalı , videolar 8 15 dk arasında olmalı bence .Youtube hayatında başarılar.

AtomyTR

Üye
Banner ile profil resmin güzel, Video başlık resimlerini çok beğenemedim ama başlangıç için yeterli bence ama geliştirir isen daha iyi olur bence , Video daki konuşmaların daha iyi olmalı ,video başlıkları daha kısa ve net olmalı , videolar 8 15 dk arasında olmalı bence .Youtube hayatında başarılar.
Eleştirin için teşekkürler, desteklerini bekliyorum... :coffee:

AtomyTR

Üye
Beğeneceğinizi düşündüğüm iki videom, yorumlarınızı bekliyorum...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar