Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paylaşım Mister Horse Ücretsiz Geçiş Efektleri ve fazlası!

Web sitesi
portfolio.mertaslanturk.ga
Fbr' Alıntı:
mertaslanturk' Alıntı:
Merhaba, uzun zamandır kullandığım plug-in i yani ''Mister Horse'' u sizlerle paylaşmak istedim.
Normalde paralı ancak ücretsiz versiyonu da var linkli:
İndirip kurun (dikkat: premiere açık olmasın) ve premiere gelip 
üstteki pencereden
window>extensions>premiere composser ı açın:
Ve hayırlı olsun effect controls un yanına aldım ben :D
TclmYt.jpg

Teşekkürler hocam. Bir şey : eklenti kurulduktan sonra premiere kilitlenmeye başladı sanki nedenini bilen var mı? (Ayrıntı vereyim: İmleci bir yere çekiyorum hareket etmiyor taaki üst sekmeden bir yere tıklayınca tak diye işaretlediğim yere gidiyor. Başka türlü hareket etmiyor.)

sdrap61' Alıntı:
dostum kurulumu yaptım fakat window extensions bolumunde plug in gözükmüyor. 13.0.1 sürümünü kullanıyorum bi yardım edermisin

Hocam Mister horse kurulum ekranında giriş filan yaptıktan sonra eklentiyi install dediğimiz yerde üstte iki seçenek var after effect otomatik seçili geliyor onu üst kısımdan premiere pro seçeneğine tıklayarak daha sonra alttan tekrar install diyerek çözebilirsin.

Mister horse efektleri ağır efektlerdir. Sekans sekmesinden ara render alıp deneyiniz, olmaz ise programı illegal kullanıyorsanız crack sorunu olabilir yeni bir linkten yeniden kurmayı deneyiniz.

Merhaba, Premiere Composer Yüklerken hata alıyorum, premiere sürümünüz 13 ve üzeri olması lazım diyor ama ben zaten en güncelini kullanıyorum, bu konuyu aşabilen oldu mu?

iemraher

Üye
Merhaba. Premiere composer'i kurdum ve kullanıyorum bir süredir. başlangıçta sorunsuz çalışan bazı geçiş efektlerinde problem yaşıyorum. Bazı geçiş efektlerini timeline'a attığımda o kısmı siyah ekran olarak veriyor. Efekt pakedini sistemden kaldırıp tekrar kurdum fakat sorun çözülmedi. Bu sorun nereden kaynaklanıyor olabilir. Teşekkür ederim.

bymax9

Üye
extensions kısmında eklenti görünmüyor neden olabilir acaba premiere pro 2021 de

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar