Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

MKV to AVİ Ses sorunu

teknosc

Üye
MKV filmleri avi olarak değiştirip Premiere Pro içerisine aktardığımda resimde gördüğünüz gibi sesler patlak şekilde duyuluyor ve db düşürme ile alakası yok çünkü kendisi bozuk doğrudan. Sistemimi yeni satın aldım VLC ve K Lite gibi codeclerin hepsini mega paketleri ile kurdum fakat asla sesler düzelmiyor...

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2.2 KB · Görüntüleme: 9
MKV filmleri avi olarak değiştirip Premiere Pro içerisine aktardığımda resimde gördüğünüz gibi sesler patlak şekilde duyuluyor ve db düşürme ile alakası yok çünkü kendisi bozuk doğrudan. Sistemimi yeni satın aldım VLC ve K Lite gibi codeclerin hepsini mega paketleri ile kurdum fakat asla sesler düzelmiyor...
fotoğrafı full ekran (veya sadece timelane ı çeker misin)

Web sitesi
www.instagram.com
ses dosyası bluray formatındaysa desteklenmiyor olabilir. sorun sadece sesteyse benim 2 yöntemim var. handbrake ile aac ya da mp3'e çevir. yine olmazsa internetten filmin ses dosyasını indir. ac3 formatında olsun ama "dts" görürsen indirme. büyük ihtimalle açmaz premiere pro. ayrıca mkv dosyalarını premiere pro 2018'de açabilirsin. 2019 destekliyor muydu emin değilim ama 2018 destekler.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar