Önemli - Onur Naci Öztürkler, kanallarınızı inceleyecek! | Sayfa 49 | Spunkram Forum

Önemli Onur Naci Öztürkler, kanallarınızı inceleyecek!

Şu Anda Bu Konuyu Okuyan Kişi Sayısı:28

Lirikali

Üye
14 Eyl 2021
13
4
3
Merdoglan ile davinci Resolve öğrenerek başladım, Seninle adobe'de bilgi sahibi olmaya başlayıdım. Teşekkürler.
2 haftalık bi sayfa. tavsiyelere çok ihtiyacım var

Son düzenleme:
20 Ocak 2021
1
0
1
Selamlar bropalar,

Şimdi sadece YouTuber olanlar ve içerik üreten arkadaşların linklerini istiyorum. Eğer YouTuber değilseniz kanalınız boş ise veya öylesine başka yerlerden video toplayıp atıyorsanız videoda orayı keseceğim. Lütfen YouTube'a içerik üreten arkadaşlar bu konunun altına kanallarını bıraksın.

Ben de yakın bir zamanda inceleme videosu yapıp, kanallarınız hakkında öneriler vermeye çalışacağım.
Benim kanalım önerilerinizi bekliyorum

MEZARCI

Üye
17 May 2021
10
1
3
Selamlar bropalar,

Şimdi sadece YouTuber olanlar ve içerik üreten arkadaşların linklerini istiyorum. Eğer YouTuber değilseniz kanalınız boş ise veya öylesine başka yerlerden video toplayıp atıyorsanız videoda orayı keseceğim. Lütfen YouTube'a içerik üreten arkadaşlar bu konunun altına kanallarını bıraksın.

Ben de yakın bir zamanda inceleme videosu yapıp, kanallarınız hakkında öneriler vermeye çalışacağım.
kanalımıza bakıp videomuzu inceleme imkanı bulursanız çok memnun oluruz onur bey
after effect vb programlarla yapıldı